loading
SILYON CONSTRUCTION
İzolasyon

İzolasyon

Günden güne fark yarata n çalışmaları ile izolasyonda lider firma olan Silyon İnşaat, dünyanın önde gelen markalarından Weber ve KKTC'nin ileri gelen şirketlerden birisi olan TAYF LTD.'nin desteği ile zirveyi zorluyor.


zolasyon işinde adından sıkça söz ettiren ve KKTC'de bir ilki başararak yaptığı izolasyon işlerine Garanti Belgesi veren Ballı, kaliteli hizmetten ödün vermeyerek daha büyük işlere imza atacağının da sinyallerini verdi.


Başarılı ça lışmalarıyla tercih edilen firmalar arasında liderliğini koruya n Silyon İnşaat, izolasyonda rakipsiz ... Silyon İnşaat'ın genç ve başarılı direktörü Duygu Ballı, hem iş disiplini hem de çalışma azmi ile birçok iş insanına örnek teşkil ediyor.


Öncü markalarla çalışmalarını sürdüren Silyon İnşaat, geleceğe yatırım yaparak "Tecrübe her şey ama eğitim ayrıcalıktır" sloga nını iş hayatının vazgeçilmez ana felsefesi olarak benimsedi. Birçok iş i nsanını kıskandıran iş disiplini ve çalışma azmi olan Duygu Ballı ile yaptığımız röportajı İnşaat Dünyası o kuyucuları ıle paylaşıyoruz.


Adım adım zirveye doğru


Son dönemlerde birçok başarılı işle re imza atan Silyo İnşaat, BAŞTAŞLAR İnşaat'ın yürüttüğü GAÜ FLORENCE NIGHTINGALE HASTANESİ'nin, Girne Belediyesi'nin birçok çalışmalarında ve Mehmet Emi noğlu İnvestment'in Girne'nin d oğal güzelliği i le bütünleşerf fark yaratan mimarisi MAGIC TOWER'in izolasyon )şlerinde fa rk ya ratan çalışmaları i le dikkati çekiyor. !zolasyon i şleri nde, TAYF L1D. i le iş ortağı olan Silyon inşaat, dünyada 350 yıllık saygın bir firma olan Webeı ürünlerini kullanıyor.


Weber, uluslararası bir grup olan Saint-Gobain'in dünya çapında 49 ülkede yaklaşık 10.000 çalışanı,180 üretim tesisi ve 10 a raştırma merkezi ile endüstriyel harçlar alanında faaliyet gösteren şirketidir. 1665 yılınaa Fransa'da kurulmuş olan Sain t-Gobain 200 ooo l . . . , . ça ışanı ve 4_? m! lyar euroluk ış hacmıyle dünyanın en büyük endustrıyel grupla rındandır


Dünyanın lider endüstriyel harç üreticilerinden Weber, yüksek teknik ihtiyaçları karşılayan gelişmiş formülasyon teknolojilerini kullanarak eksiksiz çözümler sunmaktadır. Weber gibi büyük bir firma ile ilk çalışmalarımıza başladık. Tabii TAYF LTD. de bu noktada destekçimiz ve iş ortağımız oldu. 


Ballı sözlerine şöyle devam etti; izolasyon işlerinde çeşitli fi rmalar vardır ve garanti vermiyorlar. Sorun oldu mu bizden kaynaklanmıyor dıyorlar. Bu şeki lde de müşteriler mağdur oluyorlar. Bunu tamamıyla ortadan kaldıran bir firmayız. Bizler garanti belgesi veriyoruz. 201s'in ilk ayından itibaren garanti belgelerini basın huzurunda müşterilerimize verdik. Benim için en guru r verici olay ise, geriye dönük garanti belgeleri dahi vermiş olmamızdır. Yani 2013 ve 2015 yılında yaptığımız izolasyon işlerine bile_ geriye dönük garanti belgelerini müşterilerimize teslım ettik

Bu benim için guru r vericidir. Garanti kapsamı nda, ı İzolasyon çeşitlerine göre garanti süreleri vardır. En kısa sure, 4 yıldır. Biz Weber'in ismi altında çalışmaktan gurur duyuyoru z.


Ülkenin ekonomik durumunu şu anda iyi görmüyorum. İnşaat sektörü de zor günler geçiriyor ve sistemin, daha çok Türkiye firmalarına destek olduğunu söyleyebilirim. Türkiye’de ihalelerin açılması konusu önemli bir konudur. Hatta bu konuda protokol imzalandığını biliyorum. Yurt dışındaki müşteri potansiyelini adaya çekebilmek, tapu gibi konularda daha kolay bir akış sağlamak gibi sorunlarımız var. Müteahhitlerin yolunu açmak için daha çok hedef belirleyip yürümeleri gerekmektedir.


Silyon İnşaat izolasyon'da öncü firmalardan birisi olarak ayni zamanda müteahhitlik ve altyapı işlerinde de adından sıkça söz ettirmeyi başardı. Başarısının sırrını açıklayan Silyon İnşaat direktörü Duygu Ballı, "Hedef önemlidir. Eğer başarmak isterseniz hedefe odaklanarak yılmadan çalışırsınız, biz de Silyon İnşaat olarak hedeflerimize giderken yılmadan çalıştık. Unutmayalım ki TECRÜBE HERŞEY AMA EGİTİM AYRICALll(TIR" dedi.