loading
SILYON CONSTRUCTION
İş Ortağımız Weber Saint Gobain

İş Ortağımız Weber Saint Gobain

Weber, ulusararsı bir grup olan Saint-Gobain'in dünya çapında 52 ülkede yaklaşık 10.000 çalışanı,180 üretim tesisi ve 10 araştırma merkezi ile endüstriyel harçlar alanında faaliyet gösteren şirketidir. 1655 yılında Fransa'da kurulmuş olan Saint-Goabin, 200.000 çalışanı ve 40 milyar euroluk iş hacmiyle dünyanın en büyük endüstriyel gruplarındardır.


Dünyanın lider endüstriyel harç üreticilerinden Weber, yüksek teknik ihtiyaçları karşılayan gelişmiş formülasyan teknolojilerini kullanarak eksiksiz çözümler sunmaktadır.

Eren ÇALIŞKANMAN - Eğitim Uzmanı - Saint-Gobain Weber
arrow down
Uzun bir süredir düzenlemiş olduğumuz tüm eğitim ve uygulama çalışmalarına eksiksiz katılan SİLYON A.Ş. ve firma sahibi DUYGU BALLI'ya görterdikleri ilgi,değerli katkı ve emeklerinden dolayı teşekkür edip haklarındaki düşüncerlerimi paylaşmak isterim.
Zahir Ayrancı - Weber A.Ş Eğitim ve Uygulama Uzamanı
arrow down
birleştirip,şantiyelerdeki tüm detayları titizlikle inceyip çözen.Türkiye'de ve Kıbrıs'ta ilk olarak yaptığı işin arkasında durup *Garanti Belgesi* uygulamasını başlatan, Silyon Ltd.şti.Sahibi Duygu Ballı kardeşime iş hayatı boyunca başarılar diliyor.Tüm ürünlerimizi dikkatli ve doğru uyguladığı için kendisine teşekkür ediyorum.
İsmail Örge - Export Manager - Saint-Gobain Weber
arrow down
Kuzey Kıbrıs'ta başarılı uygulayıcı bayilerimizden olan Silyon İnşaat ve şirket sahibi Duygu Ballı Bey ile çalışıyor olmaktan gurur duyuyorum. Kendilerine bilgi, beceri ve başarılarından dolayı teşekkür ediyor, başarının devamı diliyorum.