loading
SILYON CONSTRUCTION
İnşaat

İnşaat

İnşaat sektöründe güven veren isimlerin başında gelen Silyon İnşaat, müşterilerine kaliteyi güvenle almaları için birbirinden farklı seçenekler sunuyor.


KKTC inşaat sektörünün öncü isimen arasında yer a1an Silyon İnşaat aşınlınna haşan katmaya devam ediyor. Kalite ve güvenden ödün vermeyen firma, bugün inşaat sektöründe en iyiler arasında ilk sırada yer alıyor.


İroLuyon işinde adından sıkça söz ettiren ve KKTC'de bir üki başararak yaptığı izofasyon işlerine Garanti Bdgesi veren Silyon İnşaat, kaliteli hizmetten ödün vermeyerek daha büyük işlere imza atacağının da sinyallerini veriyor.


En büyük destekçimiz TAYF LTD.


Günden güne fark yaratan çalışmaları ile izolasyonda lider konumda olan firma, dünyanın önde gelen marka1anndan Weber ve KKTC'nin ileri gelen şirketlerinden birisi olan TAYF LTD'.in desteği ile çalışıyor.


Başarılı birçok işe imı.a atan Sil yon lnşaat, izobsyon işlerinde TAYF LTD. ile iş ortağı, projelerinde ise dünyada 350 yıllık saygın bir ismi olan Weberürünlerini kullanıyor. Şirket Direktörü Ballı, Weber ile iş ortaklığı kunnu için ilk görüşmeleri yaptıklarında en büyük destekçilerinin yine TAYF LTD. olduğunu dile getirdi. Ballı, bu iş ortaklığı sayesinde KKTC'ye bir ilki getirdiklerinin altını çizdi.