loading
SILYON CONSTRUCTION
HAKKIMIZDA

İZOLASYONDA LİDER FİRMA SİLYON İNŞAAT

Günden güne fark yarata n çalışmaları ile izolasyonda lider firma olan Silyon İnşaat, dünyanın önde gelen markalarından Weber ve l(KKTC'nin ileri gelen şirketlerden birisi olan TAYF LTD. 'nin desteği ile zirveyi zorluyor.


İzolasyon işinde adından sıkça söz ettiren ve KKTC'de bir ilki başararak yaptığı izolasyon işlerine Garanti Belgesi veren Ballı, kaliteli hizmetten ödün vermeyerek daha büyük işlere imza atacağının da sinyallerini verdi.


Başarılı ça lışmalarıyla tercih edilen firmalar arasında liderliğini koruya n Silyon İnşaat, izolasyonda rakipsiz ... Silyon İnşaat'ın genç ve başarılı direktörü Duygu Ballı, hem iş disiplini hem de çalışma azmi ile birçok iş insanına örnek teşkil ediyor.


Öncü markalarla çalışmalarını sürdüren Silyon İnşaat, geleceğe yatırım yaparak "Tecrübe her şey ama eğitim ayrıcalıktır" sloga nını iş hayatının vazgeçilmez ana felsefesi olarak benimsedi. Birçok iş i nsanını kıskandıran iş disiplini ve çalışma azmi olan Duygu Ballı ile yaptığımız röportajı İnşaat Dünyası o kuyucuları ıle paylaşıyoruz.


WEBER AŞ hakkında detaylı bilgi için tıklayınız

Adım adım zirveye doğru

Son dönemlerde birçok başarılı işle re imza atan Silyo İnşaat, BAŞTAŞLAR İnşaat'ın yürüttüğü GAÜ FLORENCE NIGHTINGALE HASTANESİ'nin, Girne Belediyesi'nin birçok çalışmalarında ve Mehmet Emi noğlu İnvestment'in Girne'nin d oğal güzelliği i le bütünleşerf fark yaratan mimarisi MAGIC TOWER'in izolasyon )şlerinde fa rk ya ratan çalışmaları i le dikkati çekiyor. !zolasyon i şleri nde, TAYF L1D. i le iş ortağı olan Silyon inşaat, dünyada 350 yıllık saygın bir firma olan Webeı ürünlerini kullanıyor.


Weber, uluslararası bir grup olan Saint-Gobain'in dünya çapında 49 ülkede yaklaşık 10.000 çalışanı,180 üretim tesisi ve 10 a raştırma merkezi ile endüstriyel harçlar alanında faaliyet gösteren şirketidir. 1665 yılınaa Fransa'da kurulmuş olan Saint-Gobain 200.000 çalışanı ve 40 milyar euroluk ış hacmıyle dünyanın en büyük endustrıyel grupla rındandır.


Sertifikalar