loading
SILYON CONSTRUCTION
Müşteri Görüşmeri
Eren ÇALIŞKANMAN - Eğitim Uzmanı - Saint-Gobain Weber
arrow down
Uzun bir süredir düzenlemiş olduğumuz tüm eğitim ve uygulama çalışmalarına eksiksiz katılan SİLYON A.Ş. ve firma sahibi DUYGU BALLI'ya görterdikleri ilgi,değerli katkı ve emeklerinden dolayı teşekkür edip haklarındaki düşüncerlerimi paylaşmak isterim.
Zahir Ayrancı - Weber A.Ş Eğitim ve Uygulama Uzamanı
arrow down
birleştirip,şantiyelerdeki tüm detayları titizlikle inceyip çözen.Türkiye'de ve Kıbrıs'ta ilk olarak yaptığı işin arkasında durup *Garanti Belgesi* uygulamasını başlatan, Silyon Ltd.şti.Sahibi Duygu Ballı kardeşime iş hayatı boyunca başarılar diliyor.Tüm ürünlerimizi dikkatli ve doğru uyguladığı için kendisine teşekkür ediyorum.
İsmail Örge - Export Manager - Saint-Gobain Weber
arrow down
Kuzey Kıbrıs'ta başarılı uygulayıcı bayilerimizden olan Silyon İnşaat ve şirket sahibi Duygu Ballı Bey ile çalışıyor olmaktan gurur duyuyorum. Kendilerine bilgi, beceri ve başarılarından dolayı teşekkür ediyor, başarının devamı diliyorum.
Ozcan Hudaverdi
arrow down
Bravo size. İlk kez tanık olduğum avrupai bir çalışma. Tebrik ederim.
Smyrna Prosperity
arrow down
İşinize olan saygınızdan ve başarılarınızdan dolayı tebrikler.
Musa Ansari
arrow down
Super Work
Arin Tasarkan
arrow down
KKTC Cumhuriyet Meclisi Eski Milletvekililerden Sayın. Tokay Varış beye hayırlı olsun. Tebrikler. Saygılarımla selamlıyorum. Arin Tasarkan KIBRIS TÜRK GENÇLİK HAREKETİ BASIN İLİŞKİLERİ SEKRETERİ YÖNETİM KURULU ÜYESİ. ( KTGH )
Bulent Guler
arrow down
Silyon grupa tebrikler izalasyonum hakini veriyorlar
Betul Dizdarli Hastan
arrow down
Silyon Çözer hakkını dürüstce verir
Soyer Arpalikli
arrow down
Altınnn
Metin Efe
arrow down
Tebrikler Duygu Ballı kardeşim, başarılarının devamını diliyorum. Girne Belediyesine teşekkürler, yollarımız hızla düzeliyor.
Hulus Eren
arrow down
Tebrikler..zamani geldi geçtiydi bile..nereye kadar olacak bilgi verirseniz seviniriz..
Cem Ayken
arrow down
İş adamı dediğin böyle duyarlı olur adamlarına hem parti verir hemde 1 Mayıs dolayısı ile odenekli izin ve gereken yardımı yapar.bravoo
Hüseyin Hacıahmetoğlu
arrow down
Yıldızsın dostum
Ahmet Müdüroğlu
arrow down
Bizim dairenin damında 20 tane depo, bir o kadar da uydu anteni mevcuttur. Bugüne kadar kime izalasyon yaptırdıysam başarılı olamadı. Duygu Ballı arkadaşımın yaptığı izalasyon sayesinde akıtma derdinden kurtuldum. Ellerine sağlık. Beni en çok memnun eden husus, yağmurun ilk gününde telefon açıp her hangi bir sorun olup olmadığını sorması oldu. Başarılarının devamını dilerim.
Arif Sezerli
arrow down
Baştaşlar İnşaat Weber markasını tercih ettiklerinden. Teşekkürler Duygu Ballı. Bu başarı senin işine gösterdiğin duruşundur. Ellerine sağlık.