loading
SILYON CONSTRUCTION
Altyapı

Altyapı

Silyon Construction iştirakinde bulunan İşletmelerin takip edilmesi, verimliliğinin arttırılması ve işletmeler arası koordinasyonun sağlanması amacıyla kurulmuştur.


Silyon İnşaat izolasyon'da öncü firmalardan birisi olarak ayni zamanda müteahhitlik ve altyapı işlerinde de adından sıkça söz ettirmeyi başardı. Başarısının sırrını açıklayan Silyon İnşaat direktörü Duygu Ballı, "Hedef önemlidir. Eğer başarmak isterseniz hedefe odaklanarak yılmadan çalışırsınız, biz de Silyon İnşaat olarak hedeflerimize giderken yılmadan çalıştık. Unutmayalım ki TECRÜBE HERŞEY AMA EGİTİM AYRICALlKTIR" dedi.


Geçen yıllar içerisinde 2013 yılında da farklı bir ortak yaptık. Bu ortaklık ise 9-10 ay süren bır sureçten ıbaretti. Girne'de yüksek katlı bina inşaatı ve villa inşaatı, Lefkoşa'da plaza inşaatı gibi projelerle kendımızı daha da geliştirmeye devam ettık.


2014 yılının 4. Ayında altyapı işlerine girdik. Hızla, bunyemıze yeni bir iş potansiyeli kurarak iş aletı aldık ve daha da gelışerek altyapı işlerinde de başarılı projelere imza attık.